BS System - Siła sprzedaży

S I Ł A   S P R Z E D A Ż Y


O nas

Zarząd

Dariusz Warzecha.

Właściciel firmy doradczej. Świadczącej usługi w zakresie auditu i organizacji procesów wewnątrz firmowych. Specjalizujący się w tworzeniu zewnętrznych i wewnętrznych działów handlowych, wdrażaniu projektów jakościowych oraz optymalizowaniu i zarządzaniu flotami samochodowymi. Pracował jako Dyrektor Handlowy i Operacyjny. Jako project menadżer opracował i wdrożył w firmie o zasięgu ogólnopolskim system franczyzowy oraz zbudowł dział Call Center. Zorganizował i zarządzał ogólnopolską siecią POK a także nadzorował flotę samochodów w ilości ponad 1500 szt. W początkach kariery zatrudniony na stanowisku managera handlowego – branża telekomunikacyjna i teleinformatyczna. Zna i czuje pracę działu sprzedaży od strony zarówno wykonawczej jak i zarządczej.

Prelegent w VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu. dariusz-warzecha - rynek spożywczy, handel, FMCG - Portalspozywczy.pl


dyrektor-operacyjnyJoanna Sułek.

Ekonomistka. Przez kilkanaście lat project manager, zajmujący się sprzedażą i organizacją ogólnopolskich i międzynarodowych projektów targowych. Od sześciu lat związana z branżą outsourcingową, stanowiska od Dyrektora ds. Rekrutacji, Operacyjnego, Zarządzającego do funkcji Prezesa Zarządu w APT oraz doradztwa personalnego. Odpowiedzialna za tworzenie strategii i funkcjonowanie firm specjalizujących się w pracy tymczasowej, leasebacku, doradztwie personalnym. Zdobyte doświadczenie (zarządzanie ogólnopolskimi działami handlowymi) pozwala jej na prawidłowe ułożenie procesów związanych z zarządzaniem rozproszonymi strukturami sprzedażowymi. Za ciekawe doświadczenie uważa pracę w charakterze freelancera – eksperta oceniającego wnioski start-upowe, finansowane ze środków UE. Typowy zadaniowiec lubiący wyzwania i ambitne projekty.


Managerowie Projektów

Nasi Szefowie projektów to pasjonaci z doświadczeniem, którzy na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat pracowali przy tworzeniu i realizacji projektów dla największych producentów branży FMCG. Dzięki pełnemu zaangażowaniu, indywidualnemu podejściu do Klienta, ciekawym nowatorskim pomysłom oraz umiejętności sprostania najtrudniejszym wyzwaniom, są w stanie przygotować i zrealizować każdy, nawet najbardziej innowacyjny projekt na najwyższym poziomie jednocześnie dopasowany do Państwa oczekiwań i możliwości.


Zespół sprzedaży

Nasz zespół sprzedaży o zasięgu ogólnopolskim, tworzą Regionalni Kierownicy i Przedstawiciele Handlowi. Specjaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z wielkim zaangażowaniem i odpowiedzialnością a twórcze myślenie i kreatywność są motorem ich działań i ciągłego rozwoju.